Masa pracy

koncertCzas wakacji dla kosmetyczki – to czas wzmożonej pracy. Bo oprócz standardowych zabiegów – dochodzi bardzo dużo stóp i depilacji – związanej z wyjazdami wakacyjnymi i ogólnie faktem chodzenia w mniejszej ilości ciuchów i odkrywania co nieco więcej;) Tak samo dietetyczki mówią – że okres 2-3 miesięcy przed latem – więcej osób – głównie kobiet myśli o kwestiach odchudzania, bo jakoś przecież w tym bikini trzeba wyglądać, prawda?
W każdym razie – mam masę pracy. Codziennie robię nadgodziny i mało mnie w domu, ale mam nadzieję, że wpłynie to znacząco na polepszenie naszych finansów i zarobię na dodatkowe wakacje albo koncerty:) Taka branża;)

W każdym razie jednej rzeczy nie mogłam sobie odpuścić – a mianowicie koncertu mojej ukochanej Anny Marii Jopek:) Ona jest moim guru jeśli chodzi o wykonawcę jazzowego polskiego. Śpiewa przepięknie;) No i właśnie wróciliśmy z koncertu – ja osobiście jestem oczarowana i jeszcze bardziej zakochana!!!! I była moja ulubiona piosenka – I o co tyle milczenia?…